فرماندار قلعه گنج در ائین نواختن زنگ انقلاب و اغاز دهه ی فجر:
۷۵ پروژه ی عمرانی با اعتبار بیش از ۹۷ میلیاردتومان در دهه ی فجر درقلعه گنج به بهره برداری می رسد.
همزمان با آغاز دهه مبارک فجر در چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، آیین نمادین نواختن زنگ انقلاب همزمان با سراسر کشور در مدرسه ی خیریه ی پیامبر رحمت واقع در خیابان امام خمینی ره صبح روز یکشنبه برگزار شد.
 
به گزارش افاق جنوب این آیین با حضور حجت الاسلام و المسلمین احمد نجنو امام جمعه و دکتر مهدی شهسواری فرماندار و سرهنگ نسب امیری فرماندهی ناحیه ی مقاومت بسیج و سرگرد مجتبی طاهری جانشین نیروی انتظامی، سعید احمدی مدیر اداره اموزش و پرورش قلعه گنج ومحمد جعفر جهانگیری معاونت عمرانی و حسین احمدی بخشدار مرکزی و قاسم احمدی شهردار و  جمعی از مدیران ادارات شهرستان قلعه گنج، و جمعی از دانش اموزان این مدرسه برگزار گردید.
 
تمام دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله گذاری مناسب اجتماعی در طول برگزاری این مراسم رعایت شد و سایر برنامه‌های این دهه نیز از طریق فضای مجازی و برنامه ی شاد پخش انلاین صورت گرفت.
 
مهدی شهسواری فرماندار قلعه گنج در ائین نواختن زنگ انقلاب و اغاز دهه ی فجر گفت: بیش از ۷۵ پروژه عمرانی با ۹۳ میلیاردتومان پروژه عمرانی در دهه ی مبارک فجر اماده ی بهره برداری و کلنگ زنی خواهیم داشت و ۴۳ میلیاردتومان تفاهم نامه ی مشارکتی با بنیاد مستضعفان به عنوان معین اقتصادی شهرستان می باشد.
 پروژه های قابل افتتاح در حوزه ی اب و برق و عمران شهری و مسکن روستایی و جهاد کشاورزی خواهد بود.
شهسواری ادامه داد:
پروژه ی خط انتقال گاز به قلعه گنج با اعتبار ۹۷ میلیاردتومان در حال انجام است که در خردادماه سال اینده به اتمام خواهد رسید وشاهد گازرسانی به شهر قلعه گنج خواهیم بود.