امروز  چهارشنبه99/6/12 دکتر شهسواری فرماندار قلعه گنج با همراهی بخشدار چاه دادخدا و جمعی از مدیران دستگاه های اجرایی حوزه راه و شهرسازی ، آب و فاضلاب ،برق ، امور عشایری و کمیته امداد امام خمینی( ره )چاه دادخدا ، راهداری و هلال احمراز روستای صعب العبور کوهپایه ای «ناگ » در فاصله ی ۱۸۰ کیلومتری از مرکز قلعه گنج جهت ملاقات مردمی و پیگیری مسائل انان در نشست چهره به چهره با اهالی و معتمدین این روستا به پاسخگویی مسائل و مشکلات آنان در جهت رفع مسائل و مشکلات مطرح با هماهنگی مدیران مربوطه پرداخت.
 
دکتر مهدی شهسواری فرماندار قلعه گنج در بازدید خود از  روستای «ناگ » اظهار داشت
ازآنجائیکه راه این روستای کوهستانی  برای مردم به سهولت قابل استفاده نیست برای بهسازی و تیغ زنی آن بزودی از طریق راهداری طی هفته ی آتی اقدام  خواهد شد .
وی افزود : نه تنها دوری روستاها از مرکز شهرستان موجب نمی شود توجه مدیران و مسئولان به آن منطقه کاهش یابد ، بلکه اهتمام مسئولان برای خدمت در روستاهای دوردست و محروم را مضاعف می نماید.
 
فرماندار قلعه گنج با حضور در روستای «ناگ » از توابع دهستان رمشک و آخرین نقطه ی روستایی در جنوب کرمان و شهرستان قلعه گنج با اهالی این روستا دیدار کرد و به بررسی مشکلات روستاییان پرداخت و اهالی این روستا در دیدارهایی چهره به چهره مشکلات خود را با فرماندار در میان گذاشتند.
وضعیت نامناسب راه دسترسی، آنتن دهی نامناسب دکل تلویزیون و تامین آب شرب از مهمترین مشکلات این روستا عنوان شد.
اهالی روستای «ناگ رمشک» در این بازدید از فرماندار برای زیرسازی و اسفالت جاده و‌مسیر دسترسی روستای ناگ  درخواست کردند و فرماندار قلعه گنج نیز از تامین اعتبار جاده ی  رمشک- ناگ - کتیج خبر داد و گفت:
15میلیارد تومان اعتبار از محل پروژه های جهش تولید استان کرمان در سال ۱۳۹۹ برای راه قلعه گنج _ رمشک _فنوج مصوب گردیده است و بزودی عملیات اجرایی آن انجام خواهد شد.
 شهسواری گفت :برای حل مشکلات این روستا باپیگیری دهیار ، اهالی و هماهنگی با مدیران دستگاه های اجرایی همکاری و مشارکت خواهند کرد
فرماندارقلعه گنج افزود: مدیریت اجرایی قلعه گنج و ادارات و دستگاه های اجرایی عزم جدی برای حل مشکلات و آبادانی روستاها دارند و در این راستا اقدامات موثری در حال اجراست.
 
مجید احمدی، بخشدار چاه دادخدا نیز در این دیدار از روند اجرای طرح های عمرانی  در روستاهااین بخش و تلاش بخشداری چاه دادخدا برای محرومیت زدایی وپیگیری مشکلات آب و برق و طرح هادی روستاهای بخش چاه دادخدا خبر داد و گفت: مشکلات آب آشامیدنی روستای ناگ با مشارکت آب و فاضلاب  روستایی و همچنین مسئله ی رفع مشکل آنتن دکل تلویزیون بزودی برطرف خواهد شد.
 
مدیر جهاد کشاورزی نیز  از اجرای طرح قطره ای در باغچه ها و باغ های این روستا و توزیع نهال متناسب با اقلیم روستای« ناگ » خبر داد.