نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی کرمان در جلسه شورای اداری شهرستان قلعه گنج : مدیران در بین مردم باشند و به مردم خدمت کنند .
منصور شکرالهی نماینده مردم پنج شهرستان جنوبی کرمان در جلسه‌ شورای اداری شهرستان قلعه گنج که صبح امروز به مناسب هفته دولت در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار گردید گفت : مدیران ما در  در بین مردم باشند و به مردم که ولی نعمتان ما هستند خدمت کنند و نباید مردم را فراموش کنند مدیری که به مردم خدمت کنند مردم نیز این مدیر را هرگز  فراموش نخواهند کرد .
 
وی افزود : خدمات ارزنده‌ای توسط دولت در منطقه انجام شده است و ما باید نگاه منصفانه ای نسبت به خدمات دولت داشته باشند .
 
شکرالهی افزود : مدیران نباید دچار آلودگی سیاسی باشند و پست ها فرصتی برای خدمت رسانی به مردم باشند که اگر مدیران دچار آلودگی سیاسی باشند  قطعا شهر و مردم چوب آن را خواهند خورد .
 
مهدی شهسواری فرماندار شهرستان قلعه گنج نیز در این جلسه بیان داشت: تالاب جازموریان قطب دامداری منطقه می‌باشد که نیازمند  حمایت ویژه مسولان بالادستی برای احیاء این تالاب بین‌المللی می باشد .
 
وی بیان داشت : تالاب پیش از این  یک منبع تولید علوفه در سطح خاورمیانه بود که وضعیت فعلی تالاب نگران کنده می‌باشد و در  صورتی که وضعیت فعلی ادامه داشته باشد این تالاب به منبع تولید ریزگردها در سطح منطقه و حتی کشور خواهیم بود .