کلنگ زنی و بهره برداری از سه پروژه عمرانی با اعتبار بیش از یک میلیارد و سیصد میلیون تومان در بخش چاه دادخدا قلعه گنج
در نخستین روز از هفته ی دولت سه پروژه ی در حوزه ی بهداشت و درمان ،ورزش و جوانان و برق در بخش چاه دادخدا قلعه گنج با حضور منصور شکرالهی نماینده پنج شهرستان جنوبی و مهدی شهسواری فرماندار قلعه گنج و جمعی از مدیران و مسئولان همراه به بهره برداری رسید.
همزمان با نخستین روز از هفته ی دولت پروژه ی احداث پایگاه اورژانس جاده ای 115 مرکز بخش چاه دادخدا با اعتبار 4400 میلیون تومان کلنگ زنی شد.
زمین چمن مصنوعی فوتبال روستای صولان در بخش چاه دادخدا با اعتبار 400 میلیون تومان از محل اعتبارات دهیاری ها و مشارکت بنیاد مستضعفان به بهره برداری رسید و با بهره برداری از این زمین چمن روستاهای صولان علیا و صولان سفلی و جنگلی و توریگ یک و توریگ دو با مرکزیت صولان مرکزی از فضای زمین ورزشی بهرمند خواهند شد.
 
همچنین پروژه ی رفع افت ولتاژ روستای گنج آباد رمشک با اعتبار 180 میلیون تومان به بهره برداری رسید و  مشکل افت ولتاژ ۱۷۰ خانوار در گنج آباد رمشک برطرف خواهد شد و پروژه ی سه هزار متر شبکه ی فشار متوسط ایجاد نقطه ی مانور با اعتبار 300 میلیون تومان جهت پایداری شبکه در مواقع بحرانی برای منطقه ی رمشک از روستای درزه تا گنج آباد رمشک اجرا شد که شامل روستاهای ناگ و ده کولک و پیزگی می شود.