به گزارش روابط عمومی فرمانداری قلعه گنج دکتر مهدی شهسواری در پیامی روز پزشک را به فعالان تلاشگر این عرصه تبریک گفت
: متن پیام بدین شرح است
 
بنام خدای شفا بخش
روز پزشک برای بزرگداشت و تاکید به اهمیت پزشک در زندگی و سلامت افراد جامعه است وپزشکان ضامن سلامت جامعه ؛تردیدی نیست صیانت از سلامت انسانها تنها برازنده افرادی است که از هیچ تلاشی برای زدودن درد و رنج از بیمارن خود دریغ نمی کنند .
 
شیوع و گسترش ناگهانی ویروس کروناجامعه را نگران ودر  دوران شیوع بیماری کرونا، بیشترین بار خدمات برای ارائه به مردم بر عهده جامعه پزشکی بود که کادر پزشکی ودرمانی به عنوان پیشگامان و مبارزان خط مقدم مقابله با این بیماری، با تلاش مضاعف و تزریق انرژی مثبت به جامعه نگرانی ها را کاهش دادند.
 
نامگذاری یکم شهریور ،سالروز ولادت بزرگ دانشمند و طبیب برجسته نامدار ایرانی شیخ الرئیس ابو علی سینا ، الگوی بارز طبیبان به عنوان روز پزشک برای ارج‌نهادن به خدمات آنهایی که برای حفظ سلامت مردم این نعمت بزرگ الهی از هیچ تلاشی دریغ نمی کنند.
 
اینجانب فرا رسیدن این ‌روز مبارک را به تمامی پزشکانی که در عرصه نظام سلامت تلاش می کنند به ویژه پزشکان فرهیخته و توانمند شهرستان  قلعه گنج تبریک عرض نموده و برای تمام جامعه پزشکی این پیام آوران مهربانی و سلامت، آرزوی توفیق، بهروزی و سربلندی می نمایم.
 
مهدی شهسواری
 فرماندار شهرستان قلعه گنج