دکترمهدی شهسواری فرماندار قلعه گنج امروز مورخ 23/5/99 به اتفاق چند تن از مسئولین شهرستان  با حضور در منطقه عشایری جاز موریان ،با عشایر  دیدار و گفتگو کرد که مسائل و مشکلات آن ها طرح و بررسی شد  و دستورات لازم  از سوی فرماندار پیرامون  رفع مشکلات صادر گردید.
به گزارس روابط عمومی فرمانداری قلعه گنج مهدی شهسواری در این دیدار گفت : به فرموده امام راحل عشایر  ذخایر انقلاب هستند و مسئولان وظیفه دارند تا حد توان  درصدد رفع مشکلات آنها بر آمده چرا که هم از مرزهای ایران اسلامی حراست می کنند و هم با تولید و کار آفرینی چرخ های اقتصاد کشور را به حرکت در می آورند.
وی خاطر نشان کرد : .حضور در میان شما و بررسی کمبودها و رفع مشکلات  شما خوبان حداقل کاریست که می توانیم انجام دهیم ،عشایر منطقه ی جازموریان نقش بسزایی در تامین امنیت این منطقه دارندو با تمام ظرفیت در حال تلاش برای تولید محصولات دامی و لبنی با وجود مشکلات زیادی هستند لذا ما نیز برای حمایت و تسهیل امور عشایر جازموریان کوشش خواهیم کرد مطالبات و خواسته های آنان را برآورده نمائیم .
وی پس از بازدیداز موتور پمپ و خط انتقال  آب به آبشخور دامهای عشایرتصمیمات و تمهیداتی اتخاذنمود.و مقرر گردید.
اداره عشایری با همکاری بنیاد مستضعفان ساخت چند باب آبشخور  در نقاط مختلف جاز موریان احداث  و ساماندهی موتور پمپ عشایری  و ترمیم خط انتقال آب با سرعت بیشتری پیگیری و به نتیجه برسد.