🔸فرماندار قلعه گنج گفت: اکثر روستاهای فاقد دهیاری مورد بازدید قرار گرفته و  در راستای توسعه آنها اعتباراتی در زمینه مشکلات هر روستا تخصیص یافته است.
 
🔸دکتر مهدی شهسواری افزود:عمده مشکلات روستائیان در بخش های عمرانی ،زیر سازی و خدماتی  است که امیدواریم با تلاش یکپارچه مدیران و مسئولین دستگاههای اجرایی این مشکلات بر طرف گردد.
 
 
 
🔸شهسواری تصریح کرد:
رفع مشکل آب شرب روستاها،بهسازی راه روستایی و عشایری ،توسعه طرح هادی روستا و روشنایی از مشکلاتی هستند که در الویت قرار دارند.تاکنون عملیات برق رسانی  به روستای کلاهون مارز به طول خط 8 کیلومتر  در حال اجرا و همچنین عملیات برق رسانی  پروژه دکل BTSمخابراتی روستای کلاهون مارز و کنار گاوان رمشک و شومهری به اتمام رسیده و در انتظار نصب تاسیسات مخابراتی می باشد و عملیات برقی کردن چاه آب روستای عشایری  چاه ابراهیم  از توابع بخش مرکزی در حال انجام است.
 
🔸وی عنوان کرد:پیگیری و رفع مشکلات روستایی جزو دغدغه های اصلی مسئولین و‌مدیران دستگاههای اجرایی این شهرستان بوده که البته تاکنون فعالیت ها و اقداماتی در این حوزه انجام شده .
 
🔸در ادامه این جلسه مدیران و مسئولین دستگاههای اجرایی پیرو جلسه مورخ۹۹/۴/۱۶ عملکرد و اقدامات انجام شده  در خصوص اعتبارات تخصیص یافته به روستاهای فاقد دهیاری در حوزه  عمل خود ارائه نمودند.