عصر امروز تیم دولت در شهرستان قلعه گنج به همراه رئیس طرح پیشرفت و آبادانی با بازدید از محلات زر به دیدار مردم رفتند و از نزدیک پای درد دل اهالی این محلات نشستند.
فرماندار قلعه گنج در جمع بزرگان و معتمدین این محلات گفت: کشور نیاز به تحرک و پویایی در مدیریت ،توسعه و آبادانی دارد و با پشت میز نشینی نمی شود کار جهادی کرد.
دکتر شهسواری اذعان داشت: صداقت و کار جهادی دو بازوی قدرتمند در پیشرفت و آبادانی محلات و شهر قلعه گنج است.ما خدمتگذار مردم هستیم و برای پاسخگویی و بررسی مشکلات همه مردم فارغ از جناح و حزب و شهرو روستا تلاش می کنیم.
فرماندار قلعه گنج بیان داشت :مشکلات محله های زر توسط مدیران عزیز و خدوم شما یادداشت گردید و با قید فوریت نسبت به بررسی راهکارها و انجام آن اقدام خواهند نمود.
دکتر شهسواری در خصوص اقدام بسیار خوب شهرداری و شورای شهرو مردم فهیم این محله گفت: طرح شهردار محله با توجه به وسعت و گستردگی شهری قلعه گنج و ایجاد مشارکت مردم و معتمدین  محلی در توسعه و آبادانی و ارائه خلاقیت ها و راهکار های جوانان از سوی شهردار قلعه گنج به مدیر کل امور شهری استانداری کرمان پیشنهاد و مورد قبول و موافقت قرار گرفت.طرح شهردار محله فعلا به صورت آزمایشی در پنج محله ی پرجمعیت قلعه گنج اجرایی خواهد شد. این طرح قبلا در کشور مطرح بود ولی خوشحالیم که ما اولین شهری هستیم که آن را از روی کاغذ به میدان  عمل آوردیم.
در پایان این دیدار صمیمانه آقای حسین بازگیر  به عنوان اولین شهردار محله شهرستان معرفی شد.