مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۱/۰۲/۱۷

جلسه ی اندیشه ورزان قلعه گنج با موضوع و محوریت مسائل و مشکلات حوزه ی ورزش و جوانان قلعه گنج

 با حضور جمعی از ورزشکاران و محمد فلاح کهن فرماندار قلعه گنج و به دبیری فریدون احمدی هماهنگ کننده جلسه در محل فرمانداری قلعه گنج برگزار و مسائل و مشکلات حوزه ی ورزش و جوانان مطرح و قابل پیگیری قرار گرفت.
معادن شن و ماسه و باربری ها و کارگاه های کوچک در قلعه گنج منابع کوچکی هستند که می توانند بخشی از درامد خود را درعوض پرداخت مالیات ها به حوزه ی ورزش شهرستان کمک کنند.
🔸محمد فلاح کهن فرماندار قلعه گنج در جمع ورزشکاران این شهرستان گفت :ما یک منطقه ی فقیریم و هم یک منطقه ی ثروتمند اگر ظرفیت ها را بشناسیم و از ان استفاده کنیم یک منطقه ی ثروتمند هستیم.
🔸بسیاری از مالکیت های  صنایع کوچک و خرد مثلا کارگاه ها و صنایع کوچک در شهرستان می توانند درصدی از درامد خود را مثلا دو میلیون تومان به حوزه ی ورزش شهرستان کمک کنند.
🔸ما باید یک جلسه ای با اقای اسماعیل مومنی از کارشناسان  بومی اداره امور مالیاتی بگذاریم که بسیاری از معادن شن و ماسه و بسیاری از کارگاه های کوچک به جای پرداخت مالیات ها به حوزه ی ورزش شهرستان کمک کنند به طور مثال بستک ۱۱۷ واحد مرغداری دارد چندین تن از مرغ خود را به کمیته امداد دادند درعوض از پرداخت بخشی مالیات ها معاف شدند ما هم باید فکر کنیم کجا و چگونه می توانیم برای توسعه ورزش کمک کنیم؟
پیگیر اعتباری جهت احداث سکوی تماشاچیان در سالن های ورزشی و بهسازی سالن های ورزشی خواهیم شد.
 


منبع : فرمانداری قلعه گنج


مطالب مرتبط با این موضوع :

نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲