مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۶/۱۶

بازدید میدانی فرماندار قلعه گنج از روستای ناهوگان دهستان مارز

 
فرماندار قلعه گنج:وضعیت اب اشامیدنی «ناهوگان»مارز ساماندهی می شود.
در بازدید میدانی فرماندار قلعه گنج و بخشدار چاه دادخدا از روستای ناهوگان دهستان مارز  که اهالی این روستا با مشکل جدی آب اشامیدنی مواجه هستند که به عنوان یکی از اولویت های مهم، پیگیری به جهت رفع این مشکلات در دستور کار قرار گرفت.
در جلسه ای که با حضور فرماندار قلعه گنج و بخشدار ومهندس دهقانپور رئیس اداره اب و فاضلاب شهرستان و صباحی رئیس اداره امور عشایری و معتمدین روستای ناهوگان تشکیل گردید مقرر شد با مساعدت اداره امور عشایری و اداره اب یکدستگاه کفش کش و لوله ی ابرسانی و کابل برق برای ابرسانی در روستا تهیه و تحویل گردد وهمچنین نصب تانکرهای ذخیره ی اب که از طرف ناحیه ی مقاومت بسیج قلعه گنج به اهالی ناهوگان اهدا شده در دستور کار قرار گیرد.
شهسواری تاکید کرد: تعدادی از روستاهای دهستان مارز که مشکلاتی در حوزه فاضلاب دارند حل مشکلات این روستاها در اولویت قرار گیرد.
سید جواد حسینی کیا نماینده فرماندار قلعه گنج گفت :
مردم انتظاراتی به جهت حل مشکلات از ما دارند که انتظار داریم در این راستا با توجه به کمبود های این حوزه توجه ویژه تری به این روستاها شود.
وی افزود: تلاش داریم با تلاش همگانی و همکاری بنیاد مستضعفان و اداره ابفاضلاب شهرستان و ناحیه ی مقاومت بسیج مشکلات آب اشامیدنی ابادی های دهستان مارز را تا پایان سال جاری به اتمام برسانیم.


منبع : فرمانداری قلعه گنج
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲