مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۴۰۰/۰۱/۱۶

بازدید فرماندار قلعه گنج از روستاهای دو رافتاده بخش چاه دادخدا

فرماندار قلعه گنج در بازدید از مناطق روستایی دورافتاده بخش چاه دادخدا:
بهبود وضعیت معیشتی روستائیان در اولویت اجرای طرح های روستایی قرار گیرد
فرماندار قلعه گنج ظهر امروز از روستاهای دور افتاده در مناطق محروم رمشک وزیردامنه ی مارز بخش چاه دادخدا بازدید و با سرپرستان تعدادی از خانوارهای تحت پوشش حمایتی بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی ره دیدار نمود وضمن بازدید از وضعیت معیشتی مشکلات و مسائل این روستاها از جمله معیشت خانوارها و وضعیت حمایتی و مسکن و اب اشامیدنی و اشتغالزائی و بازاریابی صنایع دستی را در این روستاها مورد بررسی و پیگیری قرار داد.
به گزارش نشریه افاق جنوب مهدی شهسواری فرماندار قلعه گنج ظهر امروز به اتفاق مجید احمدی بخشدار چاه دادخدا و منوچهر میرزائی رئیس کمیته امداد امام خمینی ره بخش چاه دادخدا و اکبر دستجردی رئیس اداره بهزیستی و مجید اوستان رئیس جمعیت هلال احمر شهرستان قلعه گنج در بررسی از وضعیت معیشتی خانوارهای تحت پوشش کمیته امداد مشکلات مطرح از سوی انان را مورد پیگیری قرار داد مهدی شهسواری فدر اجرای طرح های روستایی، بهبود وضعیت معیشت روستائیان لحاظ شود.
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری قله گنج دکتر مهدی شهسواری در بازدید از روستاهای سوردر و زمین محمد و میانده و بالاشهر رمشک بیان داشت:
 
  نگاه توسعه‌ای روستاها در راستای بهبود معیشت مردم باشد چون بیش از ۷۰ درصد جمعیت شهرستان قلعه گنج روستایی است و ضرورت توجه به توسعه روستاها با هدف ارتقا سطح کیفی زندگی روستاییان یکی از دغدغه‌های اصلی و از اولویت‌های کاری این فرمانداری است.
 
فرماندار قلعه گنج بر فراهم سازی بسترهای لازم در راستای توسعه روستاها و بررسی مسائل و مشکلات روستاها در جهت رفع مشکلات روستاها و ایجاد فرصت‌های اشتغالزا برای توانمند سازی روستاها تاکید داشتند.
 
شایان ذکر است وجود خشکسالی و عدم اشتغال پایدار اهالی این روستاها را با مشکلات معیشتی مواجه کرده است که مستلزم توجه مسئولان به این روستاها می باشد.
 
 


منبع : فرمانداری قلعه گنج
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   برای ارسال نظر خود، دکمه ارسال را زنید
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲