مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۱۱/۲۲

پیام فرماندار قلعه گنج به مناسبت سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی

   بسمه تعالی
22بهمن ماه سالروز پیروزی انقلاب شکوهمند ایران اسلامی است  و بدون شک از بزرگترین افتخارات و دستاوردهای ملت مسلمان ایران است که در سایه یکپارچگی ، حقیقت خواهی ، ظلم ستیزی ، آزادی خواهی مردم با رهبری امام خمینی (ره) به وقوع پیوست .
 
امروز انقلاب شکوهمند اسلامی ایران پس از ۴۱ سال که از عمر پربرکت و افتخارآمیز آن می‌گذرد توانسته است با بر هم زدن معادلات قدرت جهانی، بیش از هر زمان دیگری جایگاه تاثیرگذار و تعیین‌کننده خود در عرصه تحولات منطقه‌ای و فرامنطقه‌ای را تحکیم بخشد.
 
از این رو دشمنان این نظام نیز که همواره تلاش کرده‌اند تا با انواع توطئه‌ها، دسیسه‌ها و تحریم‌ها، تأثیرگذاری ایران اسلامی را در عرصه تحولات جهانی تضعیف کنند، اما این ملت همواره در شرایط سخت و با درک و شناخت حقیقی از تحولات جهانی و تلاش‌های شیطانی جبهه باطل، محکم و استوار در دفاع از ارزش‌های اسلامی و آرمان‌های انقلابی خود ایستاده است.
 
 
اینجانب  ضمن گرامیداشت یاد و خاطره امام راحل، شهدای انقلاب، فرا رسیدن یوم الله ۲۲ بهمن را به مردم شریف و ولایتمدار شهرستان قلعه گنج تبریک عرض می نمایم و برای ایران اسلامی توسعه، پیشرفت، عزت و اقتدار ملی را از خداوند منان خواهانم.
 
 
مهدی شهسواری
فرماندار شهرستان قلعه گنج


منبع : فرمانداری قلعه گنج
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲