مکان فعلی :

           
اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۱۱/۱۲

آئین نواختن زنگ انقلاب و آغاز دهه فجر

 
فرماندار قلعه گنج در ائین نواختن زنگ انقلاب و اغاز دهه ی فجر:
۷۵ پروژه ی عمرانی با اعتبار بیش از ۹۷ میلیاردتومان در دهه ی فجر درقلعه گنج به بهره برداری می رسد.
همزمان با آغاز دهه مبارک فجر در چهل و دومین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، آیین نمادین نواختن زنگ انقلاب همزمان با سراسر کشور در مدرسه ی خیریه ی پیامبر رحمت واقع در خیابان امام خمینی ره صبح روز یکشنبه برگزار شد.
 
به گزارش افاق جنوب این آیین با حضور حجت الاسلام و المسلمین احمد نجنو امام جمعه و دکتر مهدی شهسواری فرماندار و سرهنگ نسب امیری فرماندهی ناحیه ی مقاومت بسیج و سرگرد مجتبی طاهری جانشین نیروی انتظامی، سعید احمدی مدیر اداره اموزش و پرورش قلعه گنج ومحمد جعفر جهانگیری معاونت عمرانی و حسین احمدی بخشدار مرکزی و قاسم احمدی شهردار و  جمعی از مدیران ادارات شهرستان قلعه گنج، و جمعی از دانش اموزان این مدرسه برگزار گردید.
 
تمام دستورالعمل‌های بهداشتی و فاصله گذاری مناسب اجتماعی در طول برگزاری این مراسم رعایت شد و سایر برنامه‌های این دهه نیز از طریق فضای مجازی و برنامه ی شاد پخش انلاین صورت گرفت.
 
مهدی شهسواری فرماندار قلعه گنج در ائین نواختن زنگ انقلاب و اغاز دهه ی فجر گفت: بیش از ۷۵ پروژه عمرانی با ۹۳ میلیاردتومان پروژه عمرانی در دهه ی مبارک فجر اماده ی بهره برداری و کلنگ زنی خواهیم داشت و ۴۳ میلیاردتومان تفاهم نامه ی مشارکتی با بنیاد مستضعفان به عنوان معین اقتصادی شهرستان می باشد.
 پروژه های قابل افتتاح در حوزه ی اب و برق و عمران شهری و مسکن روستایی و جهاد کشاورزی خواهد بود.
شهسواری ادامه داد:
پروژه ی خط انتقال گاز به قلعه گنج با اعتبار ۹۷ میلیاردتومان در حال انجام است که در خردادماه سال اینده به اتمام خواهد رسید وشاهد گازرسانی به شهر قلعه گنج خواهیم بود.


منبع : فرمانداری قلعه گنج
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲