مکان فعلی :

           

اخبار برگزیده :
۱۳۹۹/۰۶/۱۶

بازدید سرزده فرماندار از اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی شهرستان قلعه گنج در راستای اجرای پروتکل های پیشگیری از کووید ۱۹

 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری شهرستان قلعه گنج امروز مورخ16/5/99فرماندار و بازرسی فرمانداری با حضور سرزده  از نزدیک وضعیت خدمات رسانی ورعایت پروتکل های بهداشتی اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی را مورد بررسی قرار دادند.
دکتر مهدی شهسواری در حاشیه این بازدید اظهار داشت حضوراینجانب در ادارات به منظور بررسی وضعیت دستگاه های اجرایی ،کارکنان و نحوه خدمات دهی به مراجعین و همچنین با توجه به شیوع ویروس کووید 19،بررسی  رعایت پروتکل های  بهداشتی نیز از دیگر اهداف بازدیدهای سرزده از ادارات است.
فرماندار و رئیس ستاد پیشگیری و کنترل بیماری کرونای شهرستان قلعه گنج گفت: بر اساس تاکید ستاد ملی  مقابله با کرونا استفاده از ماسک در کلیه اماکن عمومی وسرپوشیده جمعی و محیط‌ های اداری الزامی می باشد و افزود تکریم ارباب رجوع  و ارائه خدمات بهینه به مراجعین با آرامش خاطر وظیفه تمام کارکنان ادارات بوده و ارائه خدمات به مراجعین منوط به رعایت پروتکل های بهداشتی می باشد .
وی همچنین با توجه به اهمیت موضوع پیشگیری، خواستار رعایت دستورالعمل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی و سلامت محیط کار در همه دستگاه‌های اجرایی و موسسات دولتی و غیردولتی به صورت جدی و سخت گیرانه شد.
شهسواری افزود: در بازدید صورت گرفته امروز، وضعیت رعایت پروتکلهای بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی در اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی مطلوب و قابل قبول ارزیابی گردید.
 


منبع : فرمانداری قلعه گنج
نظری ارسال نشده است
نام :
پست الکترونیک :
شرح :
نظر :   PleaseSendVote
کد امنیتی را وارد کنید

آخرین اخبار
              
   کل : ۱۰  نمایش ۱ الی ۵   ۱ ۲