با توجه به لزوم نظارت بر اجرای پروتکل های وزارت بهداشت در مبارزه با کووید – ۱۹ و فاصله گذاری اجتماعی در اماکن عمومی و ادارات و فروشگاه های شهرستان قلعه گنج صبح امروز تیمی متشکل  از دکتر مهدی شهسواری فرماندار و مهندس عباس پالش مدیر شبکه بهداشت و درمان و مجید احمدی بخشدار چاه دادخدا با همراهی نظام دارابی نماینده اداره صنعت و معدن و تجارت و شهدوست دبیر ستاد تنظیم بازار قلعه گنج و تعدادی از کارشناسان شبکه بهداشت اقدام به برگزاری گشت مشترک و بازدید از ادارات کمیته امداد امام خمینی ره بخش چاه دادخدا و ساختمان بخشداری و شهرداری نمودند.
 
همچنین در  این گشت مشترک فروشگاه های مواد غذائی و میوه و تره بار و نانوائی ها وکارگاه های خیاطی و دفاتر باربری ها و معادن شن و ماسه مورد بازدید و بررسی قرار گرفتند که در این راستا ضمن بررسی نحوه رعایت پروتکل های بهداشتی در این ادارات، وضعیت تهویه، اطلاع رسانی هشدارهای بهداشتی ، گندزدایی، ضدعفونی، فاصله گذاری اجتماعی ، استفاده از ماسک توسط کارکنان و مراجعین به محل مورد بررسی قرار گرفت.
 
دکتر مهدی شهسواری در حاشیه ی این بازدید بیان داشت :
 
فروشگاه ها و اداراتی که در مراحل بازدیدهای قبلی توسط کارشناسان شبکه بهداشت مورد بازدید قرار گرفته و نواقص و مشکلات به مسئولین این واحدها منعکس گردیده است و در صورت مشاهده تخلفات مجدد و نقض پروتکل ها طبق مقررات برخورد قانونی انجام گرفت.
 
مهندس پالش مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان قلعه گنج از مردم بخش چاه دادخدا خواستند همچنان پروتکل های بهداشتی به ویژه زدن ماسک و حفظ فاصله اجتماعی از افراد را رعایت نموده و از حضور در جاههای پر جمعیت پرهیز نمایند و در صورت مشاهده هر گونه تخلف بهداشتی مراتب را به شبکه بهداشت و کارشناسان واحد بهداشت محیط قلعه گنج و بهورزان مرکز بخش چاه دادخدا گزارش دهند    
فرماندار شهرستان قلعه گنج با سید عبدالله حسینی جانباز سرافراز جنگ تحمیلی دیدار کرد
 
به گزارش روابط عمومی فرمانداری قلعه گنج، دکتر مهدی شهسواری فرماندار قلعه گنج با همراهی محمد رضا طاهری رئیس اداره بنیاد شهید و امور ایثارگران در دیدار با علیرضا کمالی جانباز شیمیایی سی و پنج درصد و سرافراز جنگ تحمیلی، ضمن گرامیداشت یاد و خاطره ایثارگری این عزیزان، اظهار داشت:
دیدار با ایثارگران برای افزایش روحیه خدمت در مسئولین است تا بتوانند در مسیر اسلام، انقلاب و راه شهدا گام بردارند و ادامه دهنده راه آنها باشند.
شهسواری افزود:
حضور در خانه شهدا و ایثارگران برای ما توفیق بزرگی است و انقلاب، کشور و مردم خود را مدیون ازخودگذشتگی و ایثار این عزیزان میدانند.   بازدید فرماندار  از روند تکمیل مجتمع فرهنگی و هنری شهرستان
 این مجتمع  که تنها فضای فرهنگی و هنری شهرستان و یکی از مطالبات اصلی هنرمندان شهرستان هست با اعتبار ۱۰  میلیارد ریال و مشارکت ۵۰ درصدی بنیاد علوی مجددا کار ساخت ان شروع شده است و تا پایان سال بخش اداری آن به بهره برداری میرسد .   بسم الله الرحمن الرحیم
وَ الَّذِینَ قُتِلُوا فِی سَبِیلِ الله فَلَنْ یُضِلَّ أَعْمالَهُمْ.
 و کسانی که در راه خدا کشته شده اند، هرگز کارهایشان ضایع نمی شود.
این نخستین بار نیست که استکبار کوردل دست به این گونه اقدامات بزدلانه می‌زند. آنان می‌دانند با این شیوه‌های خباثت آمیز نمی‌توانند خللی در اراده مصمم  ملت بزرگ ایران ایجاد کنند.
اینجانب  شهادت مظلومانه دانشمند ارشد هسته ای کشورمان شهید"محسن فخری زاده" توسط تروریست های ظالم رژیم صهیونیستی و نوکران دست نشانده اش را محضر رهبر معظم انقلاب اسلامی و مردم عزیز ایران تسلیت عرض می نمایم واز خداوند متعال  برای روح بلند ایشان علودرجات را مسالت می‌کنم.
 
 
 مهدی شهسواری
فرماندار شهرستان قلعه گنج